WPSC 2013 paskutinės naujienos

Aivaras rašo:

Sveiki,
Dalinuosi vakarykšte istorija. Nuo pačio ryto prasidėjo komandiniai skraidymai ir čia mums sportas parodė savo antrą galą. Startinį trejetą sustačiau pagal rezultatus – Dima, Sauliukas, Tomukas. Mantas buvo pasiruošęs dekoj, jei kuriam kas nutiktų ir negalėtų atlikti užduoties. Pačioje pakilimo dekoje buvo mažas chaosas – ankstaus ryto štilius su lengvais užpūtimais iš visų pusių, maršalai skubino, Dima pakilo, o Tomukas perbėgo visą deką ir turėjo nutraukt startą, nes nebūtų peršokęs krūmų. Toliau viską galit įsivaizduot patys – NRG greitis, šlapia žolė ir kūlverstis. Ačiū Dievui nukentėjo tik metalas ir medis. Mantas šoko į ratus, bet Sauliukas susisiurbė sparną į motorą, tad iš keturių likom du, Mantui nebuvo jokio tikslo kilt, o Dima tiesiog pasiskraidė. Todėl pirmasis komandinis pratimas liko vienintelis nesuskristas šiose varžybose.

Važiuojam toliau. Per 20 min. suklijavom Sauliuko sparną, pakeitėm stropas, pakeitėm Tomukui lankus, propą ir spėjom pasiruošti iki antro pakilimo. Strartinis trejetas tas pats, tačiau dabar nepakyla Sauliukas – iššoko dūslės saksas iš tylintuvo per gumą ir krito trauka. Mantas pakeitė Sauliuką ir suskridom antrą pratimą. Trečiame pratime skrido jau Dima, Tomas ir Mantas. Mantas nepaėmė vieno pilono, gavom raudoną vėliavą. Gera reikalo pusė ta, kad tas nepaimtas pilonas buvo viena vienintelė pilotavimo – sportinė klaida visų varžybų metu ir ji neįsiskaičiavo į asmeninės įskaitos rezultatus. Tada nurimom, išsinulinom emociškai ir grįžom į asmeninės įskaitos skrydžius. Paskutinius slalomus suskridom be klaidų, tai buvo patys gražiausi Manto slalomai ir patys geriausi Sauliuko slalomai.
Tada prasidėjo ketvirtfinaliai, pusfinaliai, finalai. Vaizdas įspūdingas, Sauliukas įpareigotas Jums įdėt filmuotą medžiagą, bet jau tik namie. Kapojosi Lenkai su Prancūzais visose kategorijos. Turbo kova vyko PF1 klasėje. Prieš ketvirtfinalį pirmas buvo tas pats lenkiukas Gzegoz Kryzanovski su Dudek Snake, o antras – Alex Mateus su Ozone Slalom. Ketvirfinalį laimėjo lenkas. Prancūzui nebuvo kur dėtis ir į pusfinalį ėjo vabank, kurį ir laimėjo. Aerodromas ošė, prasidėjo finalas. Prancūzas skrido pirmas nerealiai greit ir tiksliai. Lenkas pasiuto, peržengė visas proto ir saugumo ribas, sulaužė sparną, bet net taip baigė pratimą ir aplenkė prancūzą keliomis sekundės dalimis.
Detalią informaciją jau rasite internete, grįžęs ir aš pats daugiau info pateiksiu, bet Lenkai absoliutūs čempionai visose klasėse, Sauliukas 38, Dima 39, Tomukas 53, Mantas 56. Čempionate padaryta 1 pilotavimo klaida ir 2 Force major.
Ačiū už palaikymą, važiuojam dar pažioplinėt po gražias vietas ir kitą savaitėlę būsim namie