SAVAITGALIS SU AVIACIJA

2016 Gegužės 28 dieną 11:00

S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas Kaunas

 

Tai – išskirtinis informacinis, švietėjiškas renginys, organizuojamas pačių pilotų.

Jis vyks S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – viename iš seniausių Europos aerodromų, galinčių didžiuotis savo giliomis aviacinėmis šaknimis ir spalvinga istorija.  Šis renginys skirtas žmonėms, svajojantiems, mintimis naršantiems padanges ir kartkartėmis pakeliantiems akis į dangų. Čia jie galės išgirsti apie aviaciją iš pilotų lūpų, atvirai padiskutuoti su lakūnais tarp lėktuvų, skraidyklių, parasparnių, aviamodeliuotojų, akrobatinių lėktuvų, sklandytuvų.

 Tai išskirtinė šventė: jos dalyviai galės laisvai stebėti aviacinę programą, nesivaržydami vaikščioti po aerodromą, iš arti apžiūrėti lėktuvus ir pabendrauti su įvairių aviacijos šakų specialistais. Taip pat norintieji turės galimybę pakilti į dangų.

Dėkojame aviatoriams ir savivaldybei už paramą! Dėl jos renginys yra visiškai nemokamas. Be to, visą savaitgalį žmonės galės nemokamai aplankyti aviacijos muziejų. Šventės dalyviai turės galimybę apžiūrėti įvairių tipų lėktuvų (daugiau nei 50 orlaivių), parasparnių, sraigtasparnių, sportinių ir šonaslydžio („drifto“) automobilių ekspozicijas. Bus pristatomi ir pardavinėjami aviamodeliai, supažindinama su „dronais“ ir naujosiomis technologijomis. Bus pristatoma vaikų skraidymo mokykla su simuliatoriumi, rengiami kartingai mažiems ir dideliems. Renginyje netrūks pramogų vaikams: mažieji galės pašokinėti ant batutų, paragauti saldžios vatos, jiems bus demonstruojama, kaip pasigaminti aitvarą.

Greta veiks daugiau nei 11 maitinimo įstaigų.

Programa:

Lėktuvų ekspozicija

Parasparnių ekspozicija

Šonaslydžio („drifto“) pasirodymai ir paslaugos

Sraigtasparnių pasirodymai

Akrobatinio skraidymo programa

Parodomieji lėktuvų skrydžiai

Pramoginiai skrydžiai šventės dalyviams

Renginio organizatoriai – asociacija Pilotai.lt, Kauno miesto savivaldybė ir S. Dariaus ir S. Girėno aerodromas.

Automobilių stovėjimas nemokamas

Į renginį patekti bus galima, važiuojant nuo Veiverių g. 132

 

 

Įėjimas nemokamas

 

RENGINIO PROGRAMA PRIKLAUSYS NUO ORO SĄLYGŲ

 

šaltinis: http://laikasskristi.lt/