Mad Pilots

 

 


WPSC 2013 09 13 (atnaujinta info + video)

El.paštas Spausdinti PDF

po ilgos dviejų  dienų pertraukos, WPSC varžybos vėl tęsiasi.  Po šiandienos pratimų mūsų rinktinės pilotai stipriai pataisė savo pozicijas:

team lyderis Aivaras rašo:

Iš Tele2 gavau žinutę, kad jau pasiekiau 550, todėl jūs esat be nuotraukų.

Šiandien į aero vyrai išėjo prifarširuoti informacijos, nei vienas nepadarė klaidos, bet mano reikalas prspsn ir edukuot. Dima pridėjo greičio ir artėja prie tikslo – 33 vietos. Mantas suskrido ramiai ir tvarkingai. Su Sauliuku ir Tomuku buvom paskendę ginče, bet sutarėm dėl win to win sprendimo – gerinti rezultatus, o ne tiesiog tyliai ir ramiai baigt varžybas. Sauliukas vos pasidavė keist Synthesio valdymo įpročius į Snake’o, o Tomukas jau norėjo NRG keist atgal į Force, vis tik trūko jam Sky traukos tačiau persėda ant Vitaliko JPX ir turėtų šoktelt gerokai aukščiau.
Šiandien turėsim komandinį pasirodymą. Starto trejete Dima, Tomukas ir Sauliukas. Mantūsikas ant pakeitimo, jei kuris sušlubuotų. Šviečias gan įdomus dalykėlis, berniukai jaučiasi itin motyvuoti skristi kartu.
Jūsų kumštukai padėjo. Dar palaikykit juos šiandien vakare ir ryt ryte. Vėliau prasidės finaliniai 8 geriausių pilotų skridimai, kai mes jau visi būsim žiūrovai.

Ozone reportažas

Dim lights

visas šios dienos reportažas:


FFPLUM.FR TV : FAI WPSC, Day 4 and Results by FFPLUMFR

 

Share
 


Naujausias įvykis

SAVAITGALIS SU AVIACIJA

News image

2016 Gegužės 28 dieną 11:00 S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas Kaunas   Tai – išskirtinis informacinis, švietėjiškas renginys, organizuojamas pačių pilotų. Jis vyks S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – viename iš seniausių Europos aerodromų, gal...

Draugai

ulo_blankas

 

 

 

   PUGA_ZENKLAS  skraidomLogo

 
 

Apklausa

Skraidau su sparnu:
 

Prisijungę

Mes turime 14 svečius(-ių) online

Lankytojai