Mad Pilots

 

 


Pilotai

Aivaras

Aivaras

Komandos lyderis, nors daug šneka, bet daug ir daro... Jo galva visada pilna beprotiškų įdėjų ir kas blogiausia - jis dažnai jas paverčia tikrove. Šiaip santūrus, linkęs į monogamiją pilotas. Bet, jei prie tavęs priėjo nepažįstamas MadPilots komandos narys ir po pokalbio su juo tu sutikai padaryti tai, ko niekada nedarytum, žinok tai buvo Aivaras.

Nickas: Ai varom

Kredo: Dėl to gimiau, dėl to numirsiu, dėl to aš gyvenu. Gyvenu ne tuom, ką turiu, o tuom, ką darau.

Frazė: Amantes Amente

 

Mindė PPG

1979 - 2010

Komandos pilotas amžinai...
Pilotas grįžęs iš užsienio į Lietuvą, kad galėtų laisvai skraidyti ir džiaugtis dangumi. Parasparniais susidomėjo dar dirbdamas Anglijoje. Ilgai daręs karjerą ir jau beveik galutinai suleidęs šaknis svetimoje žemėje - į Lietuvą grįžo, kad galėtų laisvai skraidyti ir prisijungtų prie MadPilots komandos. Tikslas - perskristi Baltijos jūrą. Pilotas dalyvavo visuose renginiuose ir varžybose. Buvo diplomatiškas ir taktiškas komandos narys. Jei kas jam nepatikdavo, jis sutikdavo su tavąja nuomone, nei ginčijosi, vietoj to išgerdavo alaus ir dėl nieko nesiparino.
2010 birželio 5 d. Mingės km. susidūręs ore su kitu pilotu nukrito ir žuvo.


Nickas: Minde PPG
Frazė: Klausyyyyyyyk?.

 

 
Raimis

Raimondas

Komandos dvasia. Jo visada visur pilna. Neeilinį humoro jausmą ir iškalbą turintis pilotas.. Savo energija suburęs Kauno miesto parasparnių pilotus. Nors seniau buvo įtikėjęs į laisvūnišką dvasią, tačiau dabar galutinai pasveiko ir dažniausiai pamatysi jį lakstantį padangėmis su motorizuotų parasparniu. Komandos narys su kuriuo kelionės niekada neprailgs, o jo kompanija visada lydima juoko ir bajerių.

Nickas: Raimucka

Kredo: Jei nužudysi mano demonus, mano angelai numirs taip pat.

Frazė: Va gi na...

   
Kęstutis

Kęstutis

Drąsus, užgrūdintas pilotas. Vienas iš MadPilots komandos akrobatų. Pasižymi strategine mąstysena, monogamiškas, žalingų įpročių neturi. Puikus renginių organizatorius. Jo galva pilna įvairiausių "MAD" įdėjų...
Jei paklaustume Kęstučio - gal skrendam aplink Pasaulį?
Jis pasakytų - kada tai darom?.. Dalyvauja visur ir visada.
Anksčiau buvo padykęs parašiutistas, bet jam, iššokus iš lėktuvo tik nusileisti nepakako, pradėjo skraidyti motorizuotu parasparniu...

Kredo: išgyventi...

Nickas: skorpijo

 
alt

Sierikas

Kažkada važinėjo britva, tada skraidė laisvūniškai, po to nusipirko Roketą ir skrisdamas į laisvūnų stovyklą nesėkmingai nusileido ties Svedasais ir sulaužė įrangą, nuo to laiko daugiau niekas nematė jo skrendančio, bet jo dvasia dar gyva ir apie jį sklando legendos, kadangi iš šios komandos negalima pasišalinti, jis visiems laikams bus laikomas mūsų komandos nariu.

Nickas: sierikas

Kredo: Nieko nedaryk jei reiks kai ką daryti.

   

Saulius

 Užgrūdintas ir nemažai patyręs mūsų komandos narys. 2012 05 mėn. oficialiai įšventintas i MadPilots.lt komandą.

Charakterio ypatybės - turintis daug entuziazmo ir neblėstačios energijos pilotas, monogamiškas, greitai įsisavina naują skraidymo techniką. Aktyviai dalyvauja vykstančiuose varžybose, organizuoja renginius. Skraido tiek motoparasparniu tiek traiku.  Tandem pilotas.

Nickas: Kamuoliukas

Kredo:  ....

Frazė: Aš MĄSTAU ..

 

Dima

 
 
NAUJAS!!!  Dimitrijus, turbūt daugiausiai patirties mūsų komandos narys. . 2012 05 mėn. oficialiai įšventintas i MadPilots.lt komandą.......................
 
Nickas: Dimka
 
Kredo: nauji projektai - suka pasaulį !
 
Frazė:
 

 Dimitrijus turbūt daugiausiai patirties turintis mūsų komandos narys. 2012 05 mėn. oficialiai įšventintas į MadPilots.lt komandą. Perspektyvus sportininkas, 2012 metų Lietuvos motorizuotų parasparnių čempionas. Subtilus ir geras draugas.

Nickas: Dimka

Kredo: nauji projektai - suka pasaulį !

Frazė:

 

   

Darius

Darius (internete Betcherevas) naujas mūsų komandos narys.  Motorizuotu parasparniu pradėjo skraidyti nuo 2009 metų. 2012 05 mėn. oficialiai įšventintas į MadPilots.lt komandą. Savo veiklumu, entuziazmu ir išradingomis idėjomis žavi visus bendraminčius. Kauno eskadrilės narys. Dariaus filmukus galit pamatyti jo bloge: http://www.madpilots.lt/blogai/dariaus-blogas

Nickas: Betcherevas

 

 
Vitalikas

Vitalijus

 Vitalijus,  2012 05 mėn. oficialiai įšventintas į MadPilots.lt komandą. Perspektyvus ir aktyvus sportininkas, patinka ne tik dalyvauti varžybose, bet ir teisėjauti jose aukščiausiu lygiu. Nepaisant traumų aktyviai kabinasi į dangų. 

Nickas: Vitalka 

Kredo: 

Frazė: tapsiu tarptautinės  kalsės PPG varžybų teisėju

   

Mindaugas S

Vienas iš daugiausiai patirties turintis pilotas. 2009 metų tandemų klasės pasaulio čempionato sidabro laimėtojas. 2012 metų pasaulio čempionato komandinės klasės brondzos medalio laimėtojas. Energingas ir daug vežančių idėjų turintis pilotas.

Nickas: Acro shmakro

 

 

Ernestas

 - Ernestas -mūsų komandos kosmonautas, jaunas ir perspektyvus pilotas. Pagarsėjas projektu www.glory.lt ir nusiuntęs pirmą  lietuvišką picą į kosmosą. 

Kredo:  NASA ne rodiklis

nickas: kosmonautas

   


Naujausias įvykis

SAVAITGALIS SU AVIACIJA

News image

2016 Gegužės 28 dieną 11:00 S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas Kaunas   Tai – išskirtinis informacinis, švietėjiškas renginys, organizuojamas pačių pilotų. Jis vyks S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – viename iš seniausių Europos aerodromų, gal...

Draugai

ulo_blankas

 

 

 

   PUGA_ZENKLAS  skraidomLogo

 
 

Apklausa

Skraidau su sparnu:
 

Prisijungę

Mes turime 39 svečius(-ių) online

Lankytojai