Mad Pilots

 

 


Mokiname skraidyti motorizuotais parasparniais

El.paštas Spausdinti PDF

Mokiname skristi motoparasparniu.

 Konsultuojam ir dalinamės savo sukaupta patirtimi. Jei tu esi pasiryžęs užkariauti dangaus aukštybes. Nedelsk! Ir kreipkis į mūsų komandą.

Tiesiai šviesiai, - išmokti valdyti parasparnį yra vieni juokai. Itin paklusnus ir prognozuojamas orlaivis. Jį perkąsti pavyksta visiems, kas turi nors kiek užsidegimo, nesibodi teorinių žinių ir netingi pasitreniruot. Tik tai garantuoja pilną pilotų saugumą ir daugelyje atvejų apsaugo nuo bereikalingų materialinių nuostolių. Kai tik pradėjau skraidyti parasparniais, žavingas jaunuolis iš Panevėžio Marius perkando mane greitai - "Geriau nesigailėti, kad esi ant žemės, negu gailėtis, jog esi danguje".. :-) Istorijų būta daug, kituose skyriuose apie tai būtinai papasakosim, o aš nuo tų laikų iš po sparno į žemę žiūriu jau viršum 550 valandų, todėl dalelę savo praktikos norim atiduoti jums - kviečiam mokintis skraidyti motorizuotu parasparniu!

 

Studentams suteikiam pilną įrangą treniruotėms:

  * Pakabinimo sistemos;

  * Sparnai;

  * Šalmai;

  * Racijos;

  * Teorinė ir praktinė literatūrą.

Perkantiems įrangą patarsim kur, ką ir kodėl pirkti. Kokie įrangos ypatumai ir kuo pasižymi vienas ar kitas įrangos gamintojas.

Komandos nariai konsultuoja visus norinčius nemokamai. Gali patarti, papasakoti apie skrydžio su motoparasparniu ypatumus.

Susiekit su mūsų komandos pilotais ir mokytojais. 

 

 

Dim lights

Dim lights

Reikia konsultacijos ? - susisiekite su mumis:

Vilniuje    +37062321111 Kęstutis

Kaune      +37068217800 Raimondas

 

Share
 


Registruotam vartotojui

 • Registruotis
  *
  *
  *
  *
  *
  Laukeliai pažymėti žvaigždute (*) yra privalomi.
 • Naujausias įvykis

  SAVAITGALIS SU AVIACIJA

  News image

  2016 Gegužės 28 dieną 11:00 S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas Kaunas   Tai – išskirtinis informacinis, švietėjiškas renginys, organizuojamas pačių pilotų. Jis vyks S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome – viename iš seniausių Europos aerodromų, gal...

  Draugai

  ulo_blankas

   

   

   

     PUGA_ZENKLAS  skraidomLogo

   
   

  Apklausa

  Skraidau su sparnu:
   

  Prisijungę

  Mes turime 27 svečius(-ių) online

  Lankytojai